Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Головна » 2016 » Январь » 3 » Звіт МОНУ про свою діяльність в 2015 році
19:19
Звіт МОНУ про свою діяльність в 2015 році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило звіт про свою діяльність за 2015 рік. У звіті названі основні напрямки діяльності Міносвіти в 2015 році та надана інформація, що зроблено по кожному з них.

У відомстві зазначають, що значна частина роботи у 2015 році була присвячена зміні законодавства у сфері освіти, адже без створення відповідної законодавчої бази неможливі подальші реформи. Було розроблено законопроект "Про професійну освіту", прийнято закон "Про наукову і науково-технічну діяльність", а також велась робота над впровадженням закону "Про вищу освіту".

"Особливо важливою є розробка рамкового законопроекту "Про освіту", основна робота над яким здійснювалася саме протягом 2015 року", - повідомляють у Міносвіти.

Також у відомстві підкреслюють, що оскільки Україна обрала європейський напрямок розвитку, велике значення має міжнародне співробітництво в сфері освіти, інтернаціоналізація вищої освіти та загалом подолання ізоляції на всіх рівнях освіти.

"Основні результати діяльності Міністерства за цим напрямком: приєднання України до рамкової програми ЄС "Горизонт 2020", підготовка до участі в міжнародній програмі порівняльних досліджень PISA, затвердження Положення про академічну мобільність, співпраця з міжнародними партнерами", - зазначають у МОН. Окрім довгострокових задач, Міністерство освіти працювало над вирішенням поточних, таких як організація і проведення вступної кампанії, удосконалення мережі навчальних закладів, оновлення змісту та стандартів навчання.

Також у відомстві повідомляють, що проводилась робота з викликами, пов’язаними з війною та окупацією, а саме: вирішення питань евакуйованих ВНЗ, забезпечення законного механізму для абітурієнтів з окупованих територій, які бажають вчитися в Україні тощо. Активну допомогу у вирішенні проблем евакуйованих університетів, консультативну та матеріально-технічну, надають міжнародні партнери, з якими співпрацює МОН.

Детальніше ознайомитися з роботою Міністерства освіти і науки за кожним з напрямків, а також дізнатися про пріоритетні завдання на наступний рік, можна у звіті за лінком, що додається, а також безпосередньо на сайті Міністерства.

Переглядів: 174 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини
Скільки балів потрібно, аби вступити на бюджет
В УКРАЇНІ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО
Як відбуватимуться шкільні іспити у 2018 році

Тиждень безпеки життєдіяльності
День пам'яті героїв Крут
До дня визволення Старобільщини від німецько-фашистських загарбників
Я і Супер Україна 2017. Друга ластівка зі СХОДУ!

Пошук
Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2018