Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Пошук
Головна » 2016 » Январь » 3 » Звіт МОНУ про свою діяльність в 2015 році
19:19
Звіт МОНУ про свою діяльність в 2015 році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило звіт про свою діяльність за 2015 рік. У звіті названі основні напрямки діяльності Міносвіти в 2015 році та надана інформація, що зроблено по кожному з них.

У відомстві зазначають, що значна частина роботи у 2015 році була присвячена зміні законодавства у сфері освіти, адже без створення відповідної законодавчої бази неможливі подальші реформи. Було розроблено законопроект "Про професійну освіту", прийнято закон "Про наукову і науково-технічну діяльність", а також велась робота над впровадженням закону "Про вищу освіту".

"Особливо важливою є розробка рамкового законопроекту "Про освіту", основна робота над яким здійснювалася саме протягом 2015 року", - повідомляють у Міносвіти.

Також у відомстві підкреслюють, що оскільки Україна обрала європейський напрямок розвитку, велике значення має міжнародне співробітництво в сфері освіти, інтернаціоналізація вищої освіти та загалом подолання ізоляції на всіх рівнях освіти.

"Основні результати діяльності Міністерства за цим напрямком: приєднання України до рамкової програми ЄС "Горизонт 2020", підготовка до участі в міжнародній програмі порівняльних досліджень PISA, затвердження Положення про академічну мобільність, співпраця з міжнародними партнерами", - зазначають у МОН. Окрім довгострокових задач, Міністерство освіти працювало над вирішенням поточних, таких як організація і проведення вступної кампанії, удосконалення мережі навчальних закладів, оновлення змісту та стандартів навчання.

Також у відомстві повідомляють, що проводилась робота з викликами, пов’язаними з війною та окупацією, а саме: вирішення питань евакуйованих ВНЗ, забезпечення законного механізму для абітурієнтів з окупованих територій, які бажають вчитися в Україні тощо. Активну допомогу у вирішенні проблем евакуйованих університетів, консультативну та матеріально-технічну, надають міжнародні партнери, з якими співпрацює МОН.

Детальніше ознайомитися з роботою Міністерства освіти і науки за кожним з напрямків, а також дізнатися про пріоритетні завдання на наступний рік, можна у звіті за лінком, що додається, а також безпосередньо на сайті Міністерства.

Переглядів: 189 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини
Інформація для випускників" ДЗ"Луганський державний медичний університет"
Порядок подання електронних заяв про вступ
Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

Використання коштів за вересень 2018 року
Безпека понад усе
Козацькому роду - не буде переводу!
Юні ,,Джури''- майбутнє України

Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2018