Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Пошук

 

 

Прем’єр-міністр учнівського співврядування Бєлоконь Катерина,
 учениця 11 класу
За всі роки навчання проявила себе, як старанна, відповідальна учениця. Приймає активну участь у громадському житті школи, села, району.
Бере участь у предметних шкільних, районних олімпіадах. Любить вивчати філологічні науки – українську мову та літературу, англійську мову, а також подобаються гуманітарні науки. З повагою відноситься до вчителів, до людей похилого віку, до молодших учнів.
Її  девіз :  "Візьми своє серце, запали його сміло, віддай його людям, щоб вічно горіло!”  
  Міністр освіти Бриль Яна, учениця 11 класу
Дуже активна,  старанна, комунікабельна  та відповідальна  дівчина; самокритична, уміє розраховувати свої сили, прагне до успіху, першості. До громадських доручень ставиться сумлінно, користується авторитетом серед однолітків. Приймає активну участь  у позакласній роботі школи.
Ії девіз: «Людина така, в яку себе вірить».
  Міністр культури Яноши Анна, учениця 7 класу

З першого класу Анна - активна, дружелюбна, чуйна дівчина. Бере активну участь у культурному житті школи, є учасником і організатором  багатьох традиційних шкільних заходів, конкурсів, свят.
Аня активна в житті. Вона вміє організовувати людей навколо спільної справи. 

  Міністр фізкультури та спорту Пащенко Вадим, учень 9 класу
З першого класу Вадим активно займається  спортом, тому що вважає, що спорт - це здоров’я, сила, спосіб самовираження. На думку хлопця, кожна розвинена країна дбає про  спорт, тому що хоче бачити здорову націю.
Хлопець активний в житті, користується повагою серед однолітків.  Його  девіз: «В здоровому тілі здоровий дух!»   
 

Міністр соціальної політики Галенко  Анатолій, учень 10 класу 

Доброзичливий, щирий хлопець, активний, енергійний учень, Анатолій  є незамінним помічником вчителям, гарним товаришем ровесникам. Це самодостатня особистість, яка знаходиться в постійному розвитку. Анатолій цікавиться історією, правознавством. Активно займається спортом, любить футбол. Девіз Анатолія: «Більше діла – менше слів!» 
  Міністр охорони здоров’я Зайцева Дарина, учениця 7 класу
Активна, творча, здібна дівчина, учасниця багатьох шкільних та районних конкурсів. Дарина є у складі загіну «Медекстрим». Захоплюється медициною, танцями. Девіз: "Здоров'я народу - багатство країни”
  Міністр праці Лантух Ярослав, учень 11 класу
Доброзичливий, щирий хлопець, активний, енергійний учень, Ярослав є незамінним помічником вчителям, гарним товаришем ровесникам. Він працьовитий. Девіз Ярослава: « Більше діла – менше слів!»       
 

Міністр з питань засобів масової інформації Пшенична Анастасія,

учениця 10 класу

Анастасія щира, відкрита дівчина. Любить вивчати філологічні науки – українську мову та літературу, англійську мову, а також подобаються гуманітарні науки. З повагою відноситься до вчителів, до людей похилого віку, до молодших учнів. Настя чудово малює. Вона була лауреатом багатьох  шкільних та районних конкурсах. У житті керується девізом:  "Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!”
  Міністр дисципліни та порядку Прощина  Ірина, учениця 11 класу
Ірина активна, цілеспрямована, наполеглива у досягненні мети. Приймає активну участь у шкільних, районних заходах. Ірину  цікавить музика, танці.  Друзі, спілкування, цікаві книжки – це те, що найбільше подобається Ірині. Її  девіз : «Досяхне успіху лише наполегливий та дисциплінований!»     
  Міністр з питань сім’ї  та молоді Шевченко Дарина, учениця 9 класу
Спритна, активна дівчина. Бере участь у   шкільному житті. Приймає участь у шкільних олімпіадах. Має здібність до навчання. У вільний від навчання час допомагаєм батькам. Захоплюється образотворчим мистецтвом. Майже з усіх предметів має хороші оцінки. Ії девіз завжди такий: «Більше діла, менше слів”.
 
Новини
ЗНО з математики стане обов'язковим у 2021 році
Затверджено новий порядок проведення шкільних іспитів
Стартувала реєстрація на пробне ЗНО
Вступ 2019: затверджено Умови прийому до вишів, на вступників чекають зміни
Створено Координаційну раду, яка допоможе впроваджувати реформу НУШ на місцях

Новорічні свята
Зима – найскладніший період у житті птахів.
Іде в гості Миколай
Всеукраїнський тиждень правових знань.
Зустріч з військовими


Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2019