Наша школа
Для учнів
Для вчителів
П о ш у к

 

 

Прем’єр-міністр учнівського співврядування Бєлоконь Катерина,
 учениця 11 класу
За всі роки навчання проявила себе, як старанна, відповідальна учениця. Приймає активну участь у громадському житті школи, села, району.
Бере участь у предметних шкільних, районних олімпіадах. Любить вивчати філологічні науки – українську мову та літературу, англійську мову, а також подобаються гуманітарні науки. З повагою відноситься до вчителів, до людей похилого віку, до молодших учнів.
Її  девіз :  "Візьми своє серце, запали його сміло, віддай його людям, щоб вічно горіло!”  
  Міністр освіти Бриль Яна, учениця 11 класу
Дуже активна,  старанна, комунікабельна  та відповідальна  дівчина; самокритична, уміє розраховувати свої сили, прагне до успіху, першості. До громадських доручень ставиться сумлінно, користується авторитетом серед однолітків. Приймає активну участь  у позакласній роботі школи.
Ії девіз: «Людина така, в яку себе вірить».
  Міністр культури Яноши Анна, учениця 7 класу

З першого класу Анна - активна, дружелюбна, чуйна дівчина. Бере активну участь у культурному житті школи, є учасником і організатором  багатьох традиційних шкільних заходів, конкурсів, свят.
Аня активна в житті. Вона вміє організовувати людей навколо спільної справи. 

  Міністр фізкультури та спорту Пащенко Вадим, учень 9 класу
З першого класу Вадим активно займається  спортом, тому що вважає, що спорт - це здоров’я, сила, спосіб самовираження. На думку хлопця, кожна розвинена країна дбає про  спорт, тому що хоче бачити здорову націю.
Хлопець активний в житті, користується повагою серед однолітків.  Його  девіз: «В здоровому тілі здоровий дух!»   
 

Міністр соціальної політики Галенко  Анатолій, учень 10 класу 

Доброзичливий, щирий хлопець, активний, енергійний учень, Анатолій  є незамінним помічником вчителям, гарним товаришем ровесникам. Це самодостатня особистість, яка знаходиться в постійному розвитку. Анатолій цікавиться історією, правознавством. Активно займається спортом, любить футбол. Девіз Анатолія: «Більше діла – менше слів!» 
  Міністр охорони здоров’я Зайцева Дарина, учениця 7 класу
Активна, творча, здібна дівчина, учасниця багатьох шкільних та районних конкурсів. Дарина є у складі загіну «Медекстрим». Захоплюється медициною, танцями. Девіз: "Здоров'я народу - багатство країни”
  Міністр праці Лантух Ярослав, учень 11 класу
Доброзичливий, щирий хлопець, активний, енергійний учень, Ярослав є незамінним помічником вчителям, гарним товаришем ровесникам. Він працьовитий. Девіз Ярослава: « Більше діла – менше слів!»       
 

Міністр з питань засобів масової інформації Пшенична Анастасія,

учениця 10 класу

Анастасія щира, відкрита дівчина. Любить вивчати філологічні науки – українську мову та літературу, англійську мову, а також подобаються гуманітарні науки. З повагою відноситься до вчителів, до людей похилого віку, до молодших учнів. Настя чудово малює. Вона була лауреатом багатьох  шкільних та районних конкурсах. У житті керується девізом:  "Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!”
  Міністр дисципліни та порядку Прощина  Ірина, учениця 11 класу
Ірина активна, цілеспрямована, наполеглива у досягненні мети. Приймає активну участь у шкільних, районних заходах. Ірину  цікавить музика, танці.  Друзі, спілкування, цікаві книжки – це те, що найбільше подобається Ірині. Її  девіз : «Досяхне успіху лише наполегливий та дисциплінований!»     
  Міністр з питань сім’ї  та молоді Шевченко Дарина, учениця 9 класу
Спритна, активна дівчина. Бере участь у   шкільному житті. Приймає участь у шкільних олімпіадах. Має здібність до навчання. У вільний від навчання час допомагаєм батькам. Захоплюється образотворчим мистецтвом. Майже з усіх предметів має хороші оцінки. Ії девіз завжди такий: «Більше діла, менше слів”.
 
Н о в и н и
ЗНО з математики стане обов'язковим у 2021 році
Затверджено новий порядок проведення шкільних іспитів
Стартувала реєстрація на пробне ЗНО
Вступ 2019: затверджено Умови прийому до вишів, на вступників чекають зміни

План заходів із підготовки та проведення Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності
Краєзнавча екскурсія
«Солодке на денці пирога»
Довідка про використання коштів за березень 2019 року
Бібліотечний квест «У світі BOOKляндії»


Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2019
Використовуються технології uCoz