Наша школа
Для учнів
Для вчителів
П о ш у к

  

Стартує підготовка до пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

Згідно наказу Українського центру оцінювання якості освіти № 81 від 29 жовтня 2015 року 2 та 4 квітня 2016 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Ви бажаєте перевірити свої знання та ознайомитися із процедурою?

Дійте!

Продумайте вибір предметів. Для цього протягом грудня ознайомтеся з переліком предметів, які обрали вищі навчальні заклади, до яких ви плануєте вступати, та зверніть увагу на графік проведення пробного ЗНО.

Зареєструйтеся на пробне ЗНО на нашому сайті з 5 до 30 січня 2016 року. За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет.

Здійсніть оплату протягом 7-10 днів після здійснення реєстрації. Перевірте через 10 днів після сплати стан надходження коштів у своєму кабінеті.

Отримайте 12 березня в особистому кабінеті запрошення на пробне ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО з одного предмета - 111 грн..

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 5 січня по 30 січня 2016 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua).

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

Дата

Предмети

02 квітня 2016 року

Українська мова і література

09 квітня 2016 року

Англ.мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, хімія фізика, російська мова, французька мова

Для кожного зареєстрованого учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на сайті буде створена інформаційна сторінка:

«Особистий кабінет учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)»

Увага! До 12 березня 2016 року на особистій сторінці будуть розміщені запрошення-перепустки, в яких буде зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО, в яких учасники будуть проходити пробне ЗНО, та їх адреси. Також на нашому сайті будуть розміщені маршрути доїзду до пунктів проведення пробного ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це ваша можливість:

1.Спробувати свої сили у складанні тестів із предметів, які ви плануєте обрати для вступу до вищого навчального закладу. Також це гарний шанс перевірити себе з предметів державної підсумкової атестації. Увага! У сертифікаційній роботі з української мови і літератури державна підсумкова атестація (ДПА) буде оцінюватися тільки з української мови, а в історії України для ДПА оцінюється період ХХ – початок ХХІ століття;

2.Ознайомитись на практиці зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2016 р.;

3.Попрацювати над тестами у реальному часі, навчитись ефективно розподіляти час;

4.Пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання у повній відповідності до основної сесії: побачити себе в алфавітних списках, пройти перевірку документів, побачити, як саме знайти своє робоче місце в аудиторії, прослухати Типову промову інструктора, виконати такі ж дії, як і під час основної сесії, заповнити бланк(и) відповідей, здати роботу та засвідчити це своїм підписом у аудиторному протоколі;

5ісля завершення тестування заповнити у персональному кабінеті свої відповіді за предметами та отримати свій результат.

Все це дозволить Вам психологічно адаптуватися та набути впевненості для проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

УВАГА! У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Після проведення пробного ЗНО учасникам буде надаватися доступ до сервісу з визначення результатів за шкалою 100-200 балів та розміщення цих результатів на інформаційних сторінках.

Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:

з організаційних питань – (06262) 34128; (097) 283 51 94 (організаційно - методичний відділ),

(095) 523 29 95 (приймальня) ;

з технічних питань - (095) 523 30 74 (відділ інформаційних технологій).

Більшість документів, які необхідні для здійснення реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, будуть створені в форматі pdf. Тому для їх перегляду треба використовувати спеціальні програми. Одна з них - Foxit Reader. Завантажити можна з офіційного сайту. 

 

Реєстрація на пробне ЗНО

Пробне ЗНО

Особливості ЗНО - 2016. Пробне ЗНО - 2016

  Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ

Н о в и н и
ЗНО з математики стане обов'язковим у 2021 році
Затверджено новий порядок проведення шкільних іспитів
Стартувала реєстрація на пробне ЗНО
Вступ 2019: затверджено Умови прийому до вишів, на вступників чекають зміни
Створено Координаційну раду, яка допоможе впроваджувати реформу НУШ на місцях

" Здоров'я мати - вік біди не знати ".
Шевченківські дні
Щастя - незбагненне і безмежне поняття
"З Україною в серці"
В дні ці березневі линуть співи всюди


Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2019