Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Пошук
 


Університет економіки та права КРОК пропонує абітурієнтам готуватися до проходження ЗНО в онлайн режимі на сайті університету.

 

Абітурієнтам, учням 11-х класів та випускникам пропонується пройти тести ЗНО онлайн з наступних предметів: українська мова та література, математика, історія України, географія, фізика, хімія, біологія, англійська мова.

 

Тести складені із завдань зовнішнього незалежного оцінювання минулих років та тренувальних тестів.

 

Зареєструватися та пройти тести ви зможете на сайті Університету.

 

 


Навчальні курси і тести ЗНО - сервіс онлайн тестування "Абітурієнт".

 

Сайт надає можливість підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання on-line, перевірити рівень своїх знань та вирішувати унікальні тестові завдання формату ЗНО.

 

Тести сервісу "Абітурієнт" розробляються методистами у відповідності зі специфікаціями. Українського центру оцінювання якості освіти. Всі завдання містять докладні правильні відповіді з поясненнями та обгрунтуваннями.

 

Вам пропонуються не завдання минулих років, всі завдання актуальні для випускників минулих років.

 

Пройти он-лайн тестування безкоштовно в демонстраційному режимі, а також придбати програми ви зможете після реєстрації на сайті www.zno.osvita.net

 

 


   Тут опубліковано онлайн-тести для підготування до ЗНО-2015. Усі завдання було використано Українським центром оцінювання якості освіти під час проведення ЗНО 2010―2014 років. Тренувальні тести допоможуть вам перевірити свої знання та оцінити їх за шкалою від 100 до 200 балів. Порядок нарахування балів такий, як і на реальному тестуванні.

Готуватися до ЗНО онлайн можна з тих предметів, з яких проводиться тестування, українською або російською мовою. Усі варіанти відповідають характеристикам тестів УЦОЯО.


Інформаційна система "Конкурс"  та сервіс пошуку абітурієнтів Abit-poisk дозволяють відстежувати свою позицію у рейтингових списках під час вступу у ВНЗ України за даними ВНЗ з допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

 

Реєстрація на пробне ЗНО

Пробне ЗНО

Особливості ЗНО - 2016. Пробне ЗНО - 2016

 Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ

 

 

 

 

Новини
Воєнний стан сьогодні не впливає на роботу шкіл, - МОН
Інформація для випускників" ДЗ"Луганський державний медичний університет"
Порядок подання електронних заяв про вступ

«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу-2018»
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Використання коштів за жовтень 2018 року
Екскурсія до редакції "Телегазети"

Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2018