Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Пошук
Україна від краю й до краю і сама вся на прекрасну вишиванку схожа. Безмежне полотнище її просторів помережене найдивнішими візерунками: зеленню лісових масивів, голубими стрічками рік, золотом полів, багатобарвними веселками квіткового царства, бірюзою морської хвилі, сумно-веселим ліризмом українських пісень... Можна ще довго перераховувати, чим багата й красива наша люба країна. Інша справа, як ми, українці, все це бережемо й примножуємо.

Шульгинчанки Галина Григорівна і Маринка Халієви додають краси і своєму рідному селу Шульгинці, і Старобільщині, і всій Україні. Мама з донькою вправні майстрині голочки з ниточкою, спиць та гачка, пензля та художнього слова. Вони вишивають нитками і бісером, в'яжуть надзвичайно красиві речі. Маринка, студентка Луганського коледжу культури і мистацтв, створює вітражі і пише натюрморти, пейзажі, портрети. Зараз вона займається оформленням Шульгинського сільського Будинку культуриі малює там улюблених шульгинчанами лелек. А ще дівчина майструє із підручного матеріалу оригінальні сумки і з малих літ співає на сільській сцені.

Мама, вчителька Шульгинської загальноосвітньої школи, не відстає від доні: виготовляє м'які іграшки, вишиває рушники й ікони, в'яже і теж на сцені почувається, як рибу у воді: декламує вірші і веде концерти.

З творіннями рук Халієвих знайомі не тільки односельці, а й жителі районного та обласного центрів, у яких були на виставках роботи майстринь. До речі працюють вони багато, а от в їхній домівці із створеного ними мало що є, бомайже все роздаровується односельцям, родичам, друзям. Краса, як і Україна, має єднати серця людей.


 
Новини
Інформація для випускників" ДЗ"Луганський державний медичний університет"
Порядок подання електронних заяв про вступ
Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

"Стоп булінг"
Ярмарок "Дари осені"
Малі Олімпійські ігри
Використання коштів за серпень 2018 р.

Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2018