Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Україна від краю й до краю і сама вся на прекрасну вишиванку схожа. Безмежне полотнище її просторів помережене найдивнішими візерунками: зеленню лісових масивів, голубими стрічками рік, золотом полів, багатобарвними веселками квіткового царства, бірюзою морської хвилі, сумно-веселим ліризмом українських пісень... Можна ще довго перераховувати, чим багата й красива наша люба країна. Інша справа, як ми, українці, все це бережемо й примножуємо.

Шульгинчанки Галина Григорівна і Маринка Халієви додають краси і своєму рідному селу Шульгинці, і Старобільщині, і всій Україні. Мама з донькою вправні майстрині голочки з ниточкою, спиць та гачка, пензля та художнього слова. Вони вишивають нитками і бісером, в'яжуть надзвичайно красиві речі. Маринка, студентка Луганського коледжу культури і мистацтв, створює вітражі і пише натюрморти, пейзажі, портрети. Зараз вона займається оформленням Шульгинського сільського Будинку культуриі малює там улюблених шульгинчанами лелек. А ще дівчина майструє із підручного матеріалу оригінальні сумки і з малих літ співає на сільській сцені.

Мама, вчителька Шульгинської загальноосвітньої школи, не відстає від доні: виготовляє м'які іграшки, вишиває рушники й ікони, в'яже і теж на сцені почувається, як рибу у воді: декламує вірші і веде концерти.

З творіннями рук Халієвих знайомі не тільки односельці, а й жителі районного та обласного центрів, у яких були на виставках роботи майстринь. До речі працюють вони багато, а от в їхній домівці із створеного ними мало що є, бомайже все роздаровується односельцям, родичам, друзям. Краса, як і Україна, має єднати серця людей.


 
Новини
Пошук
Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2018