Наша школа
Для учнів
Для вчителів
Пошук
Головна » Файли » Вчителям » Закони, накази, положенняУ розділі Вчителям на нашому сайті Вас, можливо, зацікавить :

Закони, накази, положенняПланування
Посадові інструкціїВиховні заходи
Матеріали для уроку та ДПАСценарії шкільних свят

Щодо робочого часу та оплати праці педагогічних працівників під час карантину
[ Викачати ] 08.02.2016, 18:33

 Відповідно до ст. 29 Закону України  від 06.04. 2000р. № 1645- ІІІ « Про захист населення від інфекційних хвороб» зазначено, що карантин встановлюється та  відміняється  Кабінетом Міністрів України  за поданням головного державного санітарного лікаря України. У рішенні про встановлення карантину зазначаються обставини, що призвели до цього, визначаються межі території карантину, затверджуються необхідні профілактичні, протиепідемічні та інші заходи, їх виконавці та терміни проведення,  встановлюються  тимчасові обмеження прав фізичних і юридичних осіб та додаткові обов’язки, що покладаються на них. Організація та контроль за дотриманням встановленого на території карантину правового режиму, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходівпокладається на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Карантин встановлюється на період, необхідний для ліквідації епідемії чи спалаху особливо небезпечної інфекційної хвороби. На цей період можуть змінюватися режими роботи установ, організацій, вноситися інші необхідні зміни щодо умов їх виробництва та іншої діяльності.Режим робочого часу працівників навчальних закладів в період скасування навчальних занять за санітарно-епідеміологічних, кліматичних та інших підстав визначається аналогічно порядку, встановленому в період канікул. Пунктом5.2.1. Галузевої Угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України  на 2011 – 2015 роки передбачено, що «періоди, впродовж яких у навчальних закладах не здійснюється навчальний процес (освітня діяльність) у зв’язку із санітарно-епідеміологічними, кліматичними чи іншими, не залежними від працівників обставинами, є робочим часом педагогічних та інших працівників. У зазначений час працівники залучаються до навчально-виховної, організаційно-методичної, організаційно-педа­гогічної робіт відповідно до наказу керівника закладу в порядку, передбаченому колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

У пункті  6.101. Обласної Угоди між департаментом освіти, науки, та молоді  Миколаївської облдержадміністрації і обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки на 2011-2015 рокизазначено, що час простою не з вини працівника оплачується в розмірі не менше тарифної ставки ( посадового окладу),оплату праці вчителів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дошкільних навчальних закладів та викладачів у випадках, коли в окремі дні ( місяці) заняття не проводяться з незалежних від них причин ( (епідемії, мете реологічні умови тощо), із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства. ( п.77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти  України від 15 квітня 1993 р. №102).

Таким чином, оплату праці педагогічних працівників  під час карантину необхідно здійснювати з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.


 

Категорія: Закони, накази, положення
Переглядів: 274 | Завантажень: 76
Всього коментарів: 0
Бачити рейтинг матеріалів, оцінювати та коментувати їх
можуть лише КОРИСТУВАЧІ сайту.

Але Ви можете скачати цей та інші файли без реєстрації !!!


[ Реєстрація | Вхід ]

[ ПОДЯКУВАТИ за матеріал ]
Новини
Інформація для випускників" ДЗ"Луганський державний медичний університет"
Порядок подання електронних заяв про вступ
Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

Диктант єдності
Чемпіони області з танцю
Гра лідерів
Екскурсія до музею М.Старобільськ

Авторизація
Ви увійшли як Гість
Група "Гості" Вітаю Вас, Гість
Copyright Shulhin-osvita © 2018